NEWS POKEMON TCG

Pokemon TCG: Paradox Rift – Nowy dodatek do karcianki Pokemon z datą premiery

W świecie Pokémon TCG nadchodzą ciekawe nowości! Nadchodzący dodatek wprowadzi ekscytujący koncept Pokémonów Starożytnych i Przyszłości, oferując kompletnie nowe rozwiązania taktyczne. Dowiedz się kiedy zestawy z dodatku Paradox Rift trafią na sklepowe półki! 

 

Niedługo po premierze Obsidian Flames i na miesiąc przed debiutem Pokemon 151, otrzymaliśmy zapowiedź kolejnego dodatku do karcianki Pokemon! Firma Pokémon Company International ogłosiła set Scarlet & Violet – Paradox Rift. Wszystko wskazuje na to, że będzie to ostatni dodatek w 2023 roku.

Premiera na całym globie najprawdopodobniej przewidziana jest na 3 listopada 2023 roku! Oficjalne komunikaty wciąż ograniczają się jednak do terminu „Listopad 2023”.

Na oficjalnym kanale Pokemon Company na YouTube, ukazała się również pierwsza oficjalna zapowiedź:

Poza solidną porcją nowych kart i dopracowanych ilustracji, najważniejszą zmianą, którą wniesie Paradox Rift będzie nowy typ kart specjalnych. Mowa o Pokemonach Starożytnych i Przyszłości. Karty te, w połączeniu z korespondującymi kartami trenerów i przedmiotów, będą mogły użyć interesujących, specjalnych umiejętności.

Poza boosterami, Paradox Rift ukaże się również w formie dwóch oddzielnych Elite Trainer Box’ów, które możecie zobaczyć poniżej:

W chwili pisania tego artykułu listy wszystkich kart wciąż nie opublikowano. Z czasem powinna się ona jednak pojawić tutaj. 

W tym miejscu warto wspomnieć o podrobionych kartach (Pokemon i nie tylko), których na rynku pojawia się coraz więcej. Przed potencjalnym zakupem, koniecznie upewnij się czy dokonujesz go u zaufanego sprzedawcy, handlującego oryginalnym towarem.

Jednym z takich miejsc jest serdecznie polecany przez nas LootQuest.pl, na którym kupicie wyłącznie oryginalne karty Pokemon TCG i nie tylko! 

#reklama #wspolpraca

 

 

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.