GAMING MOBILE NEWS

Pokemon Unite przekroczyło próg 50 milionów łącznych pobrań!

Moba z uniwersum kieszonkowych stworków zadebiutowała na konsoli Nintendo Switch w lipcu tego roku. Od tego czasu, Pokemon Unite, trafiło również na urządzenia mobilne i właśnie przekroczyło próg 50 milionów łącznych pobrań. Z tej okazji, wszyscy gracze otrzymają specjalną nagrodę! 

 

Firma The Pokemon Company ogłosiła, że Pokemon Unite przekroczyło próg 50 milionów pobrań na Nintendo Switch oraz urządzeniach mobilnych! Imponujący kamień milowy udało się osiągnąć w niecałe 5 miesięcy od premiery, jednak znaczna większość wyniku ukształtowała się od września wzwyż.

Jeszcze w połowie września, kiedy gra dostępna była jedynie na Nintendo Switch, deweloperzy świętowali 9 milionów pobrań. W tym samym miesiącu ukazała się jednak wersja mobilna gry, wraz z którą Pokemon Unite odnotowało gwałtowny wzrost aktywnych graczy.Z okazji niemałego osiągnięcia produkcji, wszyscy gracze otrzymają specjalną nagrodę! Każda osoba, która zaloguje się do gry od 12 grudnia do 31 stycznia 2022 roku otrzyma 2000 Aeos Tickets. 

Wspomniane tickety to jedna z głównych walut Pokemon Unite, za pomocą której można kupić m.in. skiny do postaci, przedmioty dla pokemonów czy Item Enhancery. Opcjonalnie można wykorzystać je również do zakupu wspomagaczy, czasowo zwiększających ilość punktów otrzymywanych po każdym meczu.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: