GAMING NEWS POKEMON

Pokemon Unite świętuje 9 milionów pobrań na Nintendo Switch!

Od premiery Pokemon Unite na Nintendo Switch minęły niecałe dwa miesiące, jednak produkcja ta już teraz cieszy się sporym zainteresowaniem. Studio Tencent ma zdecydowane powody do świętowania, albowiem gra osiągnęła kolejny kamień milowy! 

 

The Pokemon Company pochwaliło się właśnie najnowszą statystyką ilości pobrań gry Pokemon Unite. Tytuł zadebiutował 21 lipca tego roku i od tamtej pory, został pobrany ponad 9 milionów razy! Ów wynik jest zdecydowanym sukcesem, zwłaszcza, że produkcja dostępna jest obecnie jedynie na konsoli Nintendo Switch.

W ramach podziękowań za tak szybki rozrost produkcji, gracze mają otrzymać skromny upominek. Każda osoba, która zaloguje się do Pokemon Unite po 29 września, otrzyma 2000 Aeos Tickets. Darmowa produkcja już bardzo niedługo przestanie być ekskluzywna dla konsoli Nintendo. Jeszcze w tym miesiącu – a dokładnie w dniu 29 wrześniaPokemon Unite zadebiutuje bowiem na urządzeniach mobilnych! Na ten okres twórcy z pewnością przygotowali sporo nadchodzących nowości, w tym – przede wszystkim – nowe grywalne stworki. Niedawno, jeden z data minerów ujawnił ich nieoficjalną listę, z którą możecie zapoznać się tutaj. 

Możliwe, że premiera Pokemon Unite na smartfonach okaże się punktem wyraźnego skoku popularności tytułu. Produkcji niekoniecznie uda się ponowić sukces Pokemon GO, jednak obecna ilość pobrań może zostać zwielokrotniona, tylko w ciągu kilku najbliższych miesięcy.1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.