GAMING NEWS POKEMON

Pokémon Unite – Ujawniona została MOBA z uniwersum Pokemonów!

Dokładnie tydzień temu odbyła się transmisja Pokémon Presents, na której zdradzonych zostało wiele nadchodzących projektów firmy The Pokemon Company. Streszczenie wspomnianego wydarzenia możecie zobaczyć tutaj, natomiast dziś odbyła się jego druga część, która ujawniła czym był “duży news” zapowiadany w zeszłym tygodniu. 

Internautom, mimo szczerych chęci, nie udało się przewidzieć czym będzie “coś dużego”, co zapowiedziano podczas zeszłotygodniowej transmisji. Nowa, główna odsłona serii wydawała się mało prawdopodobna, zwłaszcza, że najnowsze Sword and Shield chwilę temu doczekały się pierwszego z dwóch DLC. Hucznie zapowiadane ogłoszenie faktycznie okazało się być grą, jednak kompletnie inną niż poprzednie produkcje wydane spod szyldu marki. Ujawniono Pokémon Unite, czyli nową grę z gatunku MOBA z uniwersum poke-stworków!

Pokémon Unite jest kompletnie nową produkcją The Pokémon Company, za którą odpowiada studio Tencent. Gra wydana zostanie w formulę free-2-start na konsolę Nintendo Switch oraz urządzenia mobilne (cross-play), oferując rozgrywkę 5v5, w której będziemy zdobywać punkty doświadczenia, uczyć się nowych ataków oraz przede wszystkim – dążyć do pokonania drużyny przeciwnej. Tytuł wydaje się być idealną propozycją dla osób lubiących zarówno League of Legends jak i Pokemony. 

Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: