GAMING NEWS

Polska firma PlayWay z kolejną zapowiedzią. Oto Autopsy Simulator

W ciągu ostatnich dni o firmie PlayWay zrobiło się dość głośno za sprawą ogłoszonej niedawno, nadchodzącej produkcji The Pope: Power and Sin. Tytuł wywołał dość kontrowersyjne reakcje ponieważ jako gracz, będziemy się w nim wcielać w postać głowy kościoła. Polska firma nie spoczywa na laurach i już teraz zapowiada kolejny, oryginalny symulator. 

Autopsy Simulator ma być grą łączącą gatunek symulatora z rozbudowanym fabularnie horrorem. Gracz wcieli się w niej w rolę patomorfologa, który podczas inspekcji zwłok, będzie miał za zadanie określić przyczynę zgonu, co jakiś czas natrafiając na różnego rodzaju anomalie oraz wskazówki, które nakreślać będą tło fabularne produkcji. Gra tworzona jest przez studio Woodland Games we współpracy z pracującymi w zawodzie profesjonalistami, co z pewnością przełoży się na realizm tytułu. 

Wraz z przebiegiem gry odkrywać będziemy coraz więcej odpowiedzi, które pomogą nam w rozwikłaniu głównej intrygi całej historii. Ta zaczyna się w momencie, kiedy główny bohater znajduje w ciele pewnej kobiety pierścionek, który okazuje się należeć do jego zaginionej żony. Autopsy Simulator może być idealną propozycją dla osób, które lubią mroczne klimaty. Przybliżona data premiery gry, nie została jeszcze ujawniona.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.