ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Ponad 100 odcinków Sailor Moon zostanie udostępnionych za darmo w serwisie YouTube

Jeśli straciłeś już wszelkie pomysły na spędzenie kwarantanny, a widok głównej strony Netflixa powoduje u Ciebie mdłości, z pomocą przychodzi Czarodziejka z Księżyca, która z pewnością uratuje cię od nudy. Ponad 100 odcinków Sailor Moon trafi na YouTube, a pierwsze z nich pojawią się już 24 kwietnia! 

Jak wynika z informacji udzielonych przez serwis SoraNews24, w ramach akcji promocyjnej związanej z nadchodzącym filmem Sailor Moon Eternal, na oficjalny kanał serii w serwisie YouTube, udostępnionych za darmo ma zostać 127 odcinków anime Sailor Moon. Mają one regularnie trafiać na platformę w pakietach, z których pierwszy pojawi się na YouTube już 24 kwietnia. Wielkość pakietów oraz ich rozłożenie w czasie nie jest wiadome, jednak cała inicjatywa ma potrwać aż do 23 lipca.  

Kwestia angielskich napisów do tej pory pozostaje zagadką, jednak te, nawet jeśli nie będą dostępne od razu, mogą z czasem zostać dodane przez użytkowników YouTube’a. Japońska premiera filmu Sailor Moon Eternal przewidziana jest na 11 września, jednak z oczywistych powodów, data ta może ulec zmianie, tak jak w przypadku nadchodzącej pełnometrażówki z serii Evangelion.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.