GAMING NEWS

Ponad 1,6 miliona widzów w szczytowych momentach transmisji z gry VALORANT

Zamknięta beta nowego FPS’a od Riot Games, po raz pierwszy została zapowiedziana około tydzień temu. Wszyscy szczęśliwcy, którzy zdobyli wymagane zaproszenie, mogą od wczoraj od godziny 14:00 sprawdzić na własne oczy, jak sprawuje się nadchodzący VALORANT. Ci, którym nie udało się uzyskać dostępu do bety, szturmem ruszyli na twitch’owe transmisje, zapewniając produkcji niesamowitą oglądalność. 

Jak wynika z doniesień serwisu PC Gamer, strumyki z gry VALORANT, w swoim szczytowym momencie, oglądane były przez ponad 1,6 miliona widzów. Nową produkcję Riot’u ogrywali wczoraj wszyscy popularniejsi streamerzy, zarówno polscy, jak i zagraniczni, a szczególnie dużą popularnością cieszyły się transmisję osób, na co dzień powiązanych z community League of Legends. Warto wspomnieć, iż oglądając strumyki z gry VALORANT u poszczególnych streamerów, wciąż zdobyć można dostęp do bety gry. Należy jedynie powiązać swoje konto Riot Games z kontem na twitchu i oglądać którąś z odpowiednio oznaczonych transmisji. 

VALORANT zdecydowanie zdominował całą platformę, a w chwili pisania tego artykułu, transmisje z gry ogląda ponad 600 tysięcy osób. Zainteresowanie produkcją jest przeogromne, o czym świadczy fakt, że wczorajsze wyniki oglądalności dorównują tym, towarzyszącym najlepszym okresom hype’u na transmisje z Fortnite. Póki co Riot Games nie podało informacji dotyczących oficjalnej premiery gry, jednak obecna sytuacja może ją znacznie przyspieszyć. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.