ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Ponad 20 tytułów anime trafi do biblioteki Netflixa!

Już w przyszłym tygodniu czeka nas kolejna prezentacja Netflixa, skupiona wokół nowości w bibliotece anime. Ogłoszono specjalną transmisję Netflix Festival Japan 2021, podczas której poznamy ponad 20 nowych serii zmierzających do platformy!

 

Japoński Netflix ogłosił wydarzenie Netflix Festival Japan 2021, związane z najnowszymi produkcjami z Kraju Kwitnącej Wiśni. Całość została podzielona na części live-action oraz anime, która to odbędzie się w nocy z 8 na 9 listopada i dostarczy nam informacji na temat wielu nadchodzących premier.

Segment Anime Day rozpocznie się o godzinie 2:00 czasu polskiego i będziecie mogli obejrzeć go pod poniższym linkiem:HARMONOGRAM

 

2:00 (PL)

Wydarzenie Netflix Festival Japan 2021 rozpocznie koncert celebrujący nadejście JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEAN. Światowa premiera tej serii odbędzie się właśnie na Netflixie i przewidziana jest na grudzień 2021 roku. 

3:00(PL)

O godzinie 3:00 czasu polskiego odbędzie się najbardziej interesująca część wydarzenia. Poznamy bowiem serie anime, które w najbliższym czasie trafią do biblioteki Netflixa. Zgodnie z informacjami zawartymi w oficjalnym harmonogramie, ma być ich ponad 20, a więc zdecydowanie jest na co czekać!

4:00(PL)

Na sam koniec wydarzenia przewidziano panel dyskusyjny dotyczący storytelling’u. Do wzięcia w nim udziału zaproszono trójkę ważnych osobistości:

  • Shuhei Hosono (edytor Shonen Jump+/Shueisha)
  • George Wada (prezes WIT Studio)
  • Kohei Obara (producent One Piece/Dragon Ball Kai)

Całość zwieńczyć ma talk show poprowadzone przez aktora, Kenjirou Tsude, którego głos możecie kojarzyć z roli Nanamina w Jujutsu Kaisen.


O wszystkich najważniejszych nowościach z pewnością poinformujemy was w skrótowej relacji, która ukaże się na stronie 9 listopada. Znajdziecie w niej wszystkie zaprezentowane zwiastuny oraz daty premiery nadchodzących serii.źródło: Distractify

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.