ANIME I MANGA NEWS

Popularny serwis hentai rozdaje dwa tygodnie darmowego dostępu w związku z kwarantanną

Bardzo wiele firm stara się dokładać wszelkich możliwych środków, aby pomóc w zabiciu czasu osobom przestrzegającym kwarantanny. Co rusz udostępniane nam są darmowe gry, filmy, czy też usługi subskrypcyjne. Na podobne rozwiązanie zdecydował się znany wydawca mang hentai, FAKKU, przyznając darmowy dostęp do serwisu na dwa tygodnie. 

Serwis FAKKU specjalizuje się w mangach przeznaczonych dla dorosłych czytelników. Wydawca postanowił zapewnić darmowy dostęp do całej dostępnej treści wszystkim chętnym (i oczywiście wyłącznie pełnoletnim) użytkownikom na okres dwóch tygodni. Miesięczna subskrypcja na FAKKU kosztuje standardowo ponad 12$ za miesiąc, a cała akcja jest rzecz jasna związana z zachęceniem jak największej ilości ludzi do zostania w domu. Korzystanie z serwisu ma pozostać bezpłatne do 13 kwietnia. 

Niecodzienna okazja szybko zyskała duże zainteresowanie, a ilość osób korzystających z serwisu, doprowadziła do przeciążenia serwerów w zaledwie kilka godzin od ogłoszenia darmowego dostępu. Jeszcze dziś rano strona FAKKU była nieosiągalna , a odwiedzającym wyświetlał się jedynie komunikat informujący o chwilowych problemach technicznych.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: