INTERNET KINO I SERIALE NEWS

Powrót Billy’ego i Mandy? Twórca chciałby „jak najszybciej wznowić serię”

Choć Mroczne Przygody Billy’ego i Mandy dobiegły końca wiele lat temu, oryginalny twórca serialu chce ożywić swoją serię. Maxwell Atoms, bo o nim mowa, planuje nowy projekt wykorzystujący bohaterów znanych ze starej ramówki Cartoon Network! 

 

Studia Cartoon Network pracują teraz nad kilkoma projektami związanymi z klasykami sprzed lat. W produkcji znajdują się rzekomo nowe projekty związane m.in. z Atomówkami czy Domem dla Zmyślonych Przyjaciół Pani Foster. To skłoniło fanów innych programów CN do zastanowienia się, czy powrotu mogą doczekać się inne lubiane tytuły. Okazało się, że jeden z nich, tak!

O swoich najbliższych planach wypowiedział się Maxwell Atoms, czyli były pracownik Cartoon Network oraz twórca Mrocznych Przygód Billy’ego i Mandy. Zapytany o potencjalne „ożywienie” swojej produkcji, wyznał, że nie tylko to planuje, ale i zaczął aktywnie działać w tym kierunku. Do Cartoon Network Studios został już podobno wysłany projekt, który ma przedstawić Billy’ego, Mandy i Ponurego Żniwiarza nowym widzom!

„W tej chwili CN rozpatruje projekt, który wymyśliłem, aby przedstawić Billy’ego i Mandy nowej publiczności. Może to (za jakiś czas) spowoduje, że zobaczycie mnie za sterami nowego serialu o nazwie Billy & Mandy: Destroy Us All.” – wyznał Maxwell Atoms

Powrót serii może więc stać się niebawem rzeczywistością, jednak warto – przynajmniej póki co – się na niego nie nastawiać. Relacje twórcy Billy’ego i Mandy z zarządem CN są w dużym skrócie bardzo średnie. Atoms został zwolniony z firmy lata temu i rozstał się z jej szefostwem w nienajlepszych warunkach.

Twórca potwierdził jednak, że chęci ożywienia serialu jak najbardziej są, a więc może już wkrótce – kiedy Atoms dojdzie do kompromisu z CN – zobaczymy nowe odcinki tej pamiętanej przez wielu kreskówki.


Przypomnijmy, że Billy i Mandy zadebiutowali na polskim kanale Cartoon Network w październiku 2002 roku jako część Mrocznych i Złych. Bohaterowie z czasem otrzymali samodzielny serial – Mroczne Przygody Billy’ego i Mandy, którego emisja rozpoczęła się w lutym 2004 roku.

 

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.