ANIME I MANGA NEWS

Powrót mangi Hunter x Hunter? Autor przerywa milczenie

Wygląda na to, że Yoshihiro Togashi ponownie wziął się za pracę nad mangą Hunter x Hunter. Tak przynajmniej sugeruje opublikowany przez niego post na X, których nie wrzuca zbyt często. Czyżby wyczekiwany powrót HxH?

 

 

Bycie fanem mangi Hunter x Hunter nie należy do zadań łatwych, z czego fandom zdaje sobie sprawę doskonale. Manga ma na koncie najdłuższą przerwę wydawniczą w historii, a gdy już wróciła z nowym rozdziałem w grudniu 2022 roku to niestety nie na zbyt długo.

Nadzieja jednak powraca, wraz z najnowszym postem udostępnionym przez Yoshihiro Togashi’ego. Wywołuje on małe déjà vu względem roku ubiegłego. Ponownie widzimy na nim bowiem fragment szkicownika okraszony podpisem sugerującym wznowienie prac nad serią.Na razie ciężko powiedzieć czy mamy do czynienia z krótkotrwałym zrywem czy procesem, który faktycznie zaowocuje wznowieniem mangi. Fanom serii oraz przede wszystkim Panu Yoshihiro Togashi’emu zdecydowanie życzę tego drugiego.

Powodów, dla których mangaka przerwał regularną pracę nad serią na przestrzeni lat pojawiało się kilka. Początkowo mówiło się o chronicznym bólu pleców, uniemożliwiającym rysowanie. Później również o problemach ze zdrowiem psychicznym artysty, które utrudniały mu zebranie się do pracy nad serią.

Niezależnie od tego jak jest naprawdę pozostaje nam mocno trzymać kciuki, że Pan Yoshihiro Togashi będzie miał się coraz lepiej zarówno fizycznie jak i psychicznie. Szanse na trwały powrót serii wzrosną wówczas wielokrotnie.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.