GAMING NEWS

Powstanie Netflixowa produkcja w całości poświęcona League of Legends!

LoL to gra, której nie trzeba przedstawiać nikomu i praktycznie każdy ma wśród swoich znajomych osobę, która często na Summoners Rift spędza swoje wolne chwile. Na fali trwających właśnie Mistrzostw Świata oraz nadchodzącej daty 16 października 2019, będącej dniem, w którym produkcja Riot Games kończy okrągłe 10 lat, okazuje się iż tego samego dnia na Netflixie pojawi się produkcja w całości poświęcona Lidze. 

League of Legends: Origins, ma być filmem dokumentalnym pokazującym kulisy powstawania i usprawniania gry z punktu widzenia twórców. Jak mówi opis:

Fani, eksperci i pracownicy Riot Games dokładnie opisują rozwój gry od darmowej demówki, aż do globalnego esportowego giganta.

 Mimo zbliżającej się lada moment, jutrzejszej daty premiery, o filmie nie ma żadnej większej wzmianki w social-mediach Riot Games czy choćby trailera filmu na YouTube. Więcej informacji o filmie oraz oficjalnie ogłoszenie dot. nadchodzącego materiału, dostaniemy prawdopodobnie jutro, wraz z innymi niespodziankami z okazji 10-o lecia Ligi Legend.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.