GAMING KINO I SERIALE NEWS

Powstanie serial z uniwersum Fallout’a!

Seria Fallout, pomimo ostatnich potknięć związanych z kontrowersyjnym 76, może poszczycić się fantastycznym opracowaniem motywu postapokaliptycznego. Styl, nawiązujący do Ameryki lat 50., który określić można mianem Raygun Gothic, przypadł do gustu graczom na całym świecie, a już niedługo może przyciągnąć równie wielu fanów kina.

Amazon Prime ogłosiło oficjalną współpracę ze studiem Bethesda oraz Kilter Films, której owocem ma być serialowa adaptacja uniwersum znanego z serii FalloutProjekt zapowiada się naprawdę godnie, co stwierdzić można po samym doborze producentów wykonawczych, którymi zostali Jonathan Nolan, Athena Wickham oraz Lisa Joy. Nad całością przedsięwzięcia czuwać ma producent gier z serii Fallout i The Elder Scrolls – Todd Howard. 

„Przez ostatnie lata szukaliśmy sposobu, aby przenieść świat Fallout’a na ekran. Od mojej pierwszej rozmowy z Jonathanem i Lisą, było jasne, iż to właśnie oni wraz z całą ekipą Kilter Films zrobią to dobrze. Jako ogromni fani ich twórczości jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z nimi oraz Amazon Studios.” – powiedział Todd Howard

Jonathan Nolan, który jest bratem Christophera Nolana, znany jest z pracy nad dziełami takimi jak Westworld, Interstellar, Mroczny Rycerz czy Prestiż. Za historie do pierwszego z wymienionych odpowiada Lisa Joy. Na efekty współpracy przyjdzie nam zapewne trochę poczekać, bowiem data premiery nie została w żaden sposób przybliżona.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.