ANIME I MANGA NEWS

Poznaliśmy datę premiery 2. części finałowego sezonu Attack on Titan!

Wielkimi krokami zbliżamy się do ostatecznego zakończenia anime Attack on Titan. Druga część 4. sezonu serii, właśnie otrzymała oficjalną datę premiery, na którą nie będziemy musieli długo czekać. Emisja pierwszego odcinka już na początku przyszłego roku! 

 

Na oficjalnej stronie serii Attack on Titan pojawiła się oficjalna zapowiedź daty premiery ostatniego sezonu. Emisja 76. odcinka („Sentencing”) odbędzie się już w styczniu 2022 roku na japońskim kanale NHK. Jeszcze przed premierą stacja NHK wyemituje skompilowaną wersja całej dotychczasowej fabuły. Zobaczymy również fragmenty historii przedstawione z punktu widzenia poszczególnych postaci, w tym m.in.: Levi’a, Mikasy czy Annie, które ukażą się również w formie DVD.

Teaser promujący drugą cześć finałowego sezonu serii możecie zobaczyć poniżej: Wyreżyserowaniem animowanego finału Attack on Titan zajął się Yuichiro Hayashi, który wcześniej pracował nad seriami takimi jak Dorohedoro czy Kakegurui. Nadchodzące odcinki – tak samo jak 1. część czwartego sezonu – tworzone są przez studio MAPPA, które obecnie pracuje również nad wyczekiwanym Chainsaw Man’em.

Manga Attack on Titan autorstwa Hajime Isayamy dobiegła końca w kwietniu tego roku. Seria zadebiutowała na łamach magazynu Bessatsu Shōnen Magazine, gdzie wydawana była przez ponad 11 lat.źródło: Anime News Network 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.