ANIME I MANGA NEWS

Poznaliśmy datę premiery 2. części mangi Chainsaw Man!

Ostatnie rozdziały pierwszej części mangi Chainsaw Man ukazały się grudniu 2020 roku. Od dawna wiedzieliśmy, że w niedalekiej przyszłości ukaże się druga część tytułu, jednak dopiero teraz poznaliśmy jej datę premiery. Manga Tatsuki’ego Fujimoto powróci już w przyszłym miesiącu! 

 

Na oficjalnym Twitterze platformy Shonen Jump+ ukazało się ogłoszenie, na które czekało liczne grono fanów Chainsaw Mana. Zgodnie z jego treścią, zwiastowana od dłuższego czasu, druga część mangi (School Arc) rozpocznie się już 13 lipca 2022 roku! 

Tym samym potwierdzono, że tytuł dalej ukazywać się będzie w usłudze MANGA Plus, nie tylko w języku angielskim, ale również w przekładzie hiszpańskim, francuskim, tajskim i portugalskim.

Okazuje się, że nie jest to jedyna nowość, jaką na najbliższy czas przygotowuje autor mangi! Już 4 lipca ukazać ma się również one-shot autorstwa Tatsuki’ego Fujimoto oraz Oto Tody, zatytułowany Futsū ni Kiitekure (Listen to Me Normally). Tego samego dnia zadebiutować ma również fizyczne wydanie mangi Goodbye Eri, czyli poprzedniego one-shota twórcy Chainsaw Mana.Manga Chainsaw Man zadebiutowała na łamach magazynu Weekly Shonen Jump w grudniu 2018 roku. Pierwsza część, prezentująca arc Public Safety, zamknęła się w 11 tomach zbiorczych, z których ostatni zadebiutował w marcu 2021 roku.

Przypomnijmy, że niebawem zadebiutuje animowana adaptacja Chainsaw Mana od studia MAPPA. Wszystko wskazuje na to, że owa seria zadebiutuje już tej jesieni!Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.