KINO I SERIALE NEWS

Poznaliśmy oficjalny tytuł czwartej odsłony Matrixa!

Nowa odsłona kultowego Matrixa zbliża się coraz większymi krokami! Podczas trwającego właśnie wydarzenia CinemaCon, wytwórnia Warner Bros. podzieliła się oficjalnym tytułem filmu, który ma już wyznaczoną datę premiery! Uczestnicy eventu mieli okazje obejrzeć pierwszy zwiastun produkcji. 

 

Warner Bros. potwierdziło pełny tytuł czwartej odsłony Matrixa, którym jest The Matrix: ResurrectionsPodczas prezentacji dotyczącej wspomnianej produkcji, pokazano również pierwszy zwiastun, którego (w chwili pisania tego artykułu) próżno szukać w sieci.

Osoby, które miały okazje obejrzeć zwiastun na żywo, podzieliły się jednak jego opisem: 

Zwiastun rozpoczyna się od rozmowy Neo (Keanu Reeves) z psychologiem (Neil Patrick Harris). Neo dzieli się z mężczyzną swoim niepokojący problemem w postaci snów, które nie wydają się być tylko wytworem jego wyobraźni. (Tu pojawiają się przebitki z poprzednich części cyklu). W następnej scenie Neo spotyka w kawiarni Trinity (Carrie-Anne Moss), która pyta go czy gdzieś się już kiedyś spotkali. (Prawdopodobnie oboje utracili wspomnienia ze wszystkich dotychczasowych wydarzeń). Kolejny fragment pokazuje Neo łykającego niebieskie pigułki, orz jego późniejsze spotkanie z tajemniczym mężczyzną wręczającym mu czerwoną pigułkę. (Mężczyzna wygląda jak młody Morfeusz). Na końcu pokazane są urywki licznych scen akcji. Za reżyserię The Matrix: Resurrecions odpowiada Lana Wachowski, będącą współautorką dotychczasowej trylogii. Poza wyżej wymienionymi aktorami, role w filmie odegrają również: Priyanka Chopra, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Ellen Hollman, Jada Pinkett Smith, Yahya Abdul-Mateen II, Daniel Bernhardt i Christina Ricci.

Data premiery produkcji przypada na 22 grudnia 2021 roku. Nowy Matrix zadebiutuje równolegle na ekranach kin oraz w serwisie HBO Max. Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: