GAMING MOBILE NEWS

Poznaliśmy przybliżoną datę premiery Pokemon Unite

Podczas gdy na nadchodzące Pokemon Brilliant Diamond / Shining Pearl oraz Legends: Arceus poczekamy jeszcze kilka miesięcy, na horyzoncie wyłania się premiera jeszcze innej odsłony. Mowa o Pokemon Unite, nowej grze typu MOBA, która zadebiutuje już w przyszłym miesiącu! 

 

O wieloosobowym PvP z uniwersum Pokemon dowiedzieliśmy się niemal równy rok temu, podczas transmisji Pokemon Presents. Firmy The Pokemon Company oraz TiMi Studio Group ujawniły właśnie, że Unite ukaże się już w lipcu tego roku. Ów termin dotyczy premiery gry na konsoli Nintendo Switch, bowiem użytkownicy smartfonów zagrają w nią dopiero we wrześniu. 

Pokemon Unite będzie grą free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami. Najnowszy zwiastun produkcji możecie zobaczyć poniżej:Formuła tytułu nie będzie wiele różnić się od wydanego nie tak dawno temu Wild Rift. Tutaj również będziemy mieli do czynienia z rozgrywką 5 na 5, jednak zamiast wież i Nexusa, wygraną zapewni przejmowanie stref punktowych. Pełną prezentację gameplay’u możecie zobaczyć tutaj, a prezentuje się on naprawdę ciekawie.

Warto wspomnieć, że Unite umożliwi pełen cross-play oraz cross-progress pomiędzy Nintendo Switch oraz urządzeniami mobilnymi. Oznacza to, że postęp gry swobodnie przeskakiwać będzie pomiędzy smartfonem i Switchem (i odwrotnie).źródło: Polygon 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: