KINO I SERIALE NEWS TECHNOLOGIA

Poznaliśmy rzekomą datę premiery i cenę usługi HBO Max w Polsce!

We wrześniu zeszłego roku dostaliśmy oficjalne potwierdzenie tego, że platforma HBO Max trafi do Polski w 2022 roku. Prawdopodobnie wiemy już nieco więcej, albowiem możliwe, że poznaliśmy dokładną datę premiery oraz ceny poszczególnych pakietów! 

 

Zgodnie z informacjami słowackiego serwisu Zive, HBO Max ma już wyznaczoną polską datę premiery. Usługa ma rzekomo zadebiutować u nas tego samego dnia co na Słowacji, czyli 22 lutego 2022 roku! 

Przypomnijmy, że nowa platforma całkowicie zastąpi obecne HBO GO, oferując znacznie bardziej rozbudowaną ofertę dostępnych produkcji. Poza produkcjami dostępnymi obecnie w GO, w bibliotece Max znajdą się również tytuły od Warner Bros., DC czy Cartoon Network. Trafią do niej też liczne produkcje oryginalne, ukazujące się pod szyldem Max Originals.Wiele wskazuje na to, że wraz z rozbudową biblioteki dostępnych treści, wzrośnie również cena. Regularna subskrypcja HBO GO kosztuje 24,90zł miesięcznie, jednak jeśli cena HBO Max będzie u nas podobna jak w innych krajach europejskich, wyniesie ona gdzieś w okolicach 8,99 euro (ok.41 zł). 

Nieoficjalne przecieki mówią jednak, że – podobnie jak w przypadku Amazon Prime – polscy użytkownicy mogą spodziewać się promocji z okazji premiery usługi. Podobno ma ona obniżyć miesięczny koszt do około 21 złotych i trwać do momentu pierwszego zrezygnowania z subskrypcji.

Oficjalnie informacje powinniśmy poznać już niedługo!źródło: Zive

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.