GAMING NEWS REAL LIFE

Poznaliśmy termin gali The Game Awards 2023

Już niedługo czeka nas jedno z bardziej wyczekiwanych wydarzeń branży gier. Gala The Game Awards 2023 właśnie otrzymała oficjalny termin. Poznamy na niej laureatów wielu nagród, w tym Gry Roku i tradycyjnie zobaczymy nowe zapowiedzi! 

 

Włodarze popularnego wydarzenia The Game Awards podzielili się informacjami na temat jego tegorocznej edycji. W sieci pojawił się termin TGA 2023, które  tradycyjnie odbędzie się pod koniec roku. Dokładna data wydarzenia to 7 grudnia 2023 roku.

Event tradycyjnie będzie można śledzić online, za pośrednictwem transmisji live. Przypomnijmy, że poznamy na nim m.in. laureata Gry Roku, tytułu o który w tej chwili najbardziej zabiegają The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom oraz Baldur’s Gate 3. Być może pojawi się jednak czarny koń, który sprzątnie im nagrodę sprzed nosa.Tytuł Gry Roku to oczywiście nie wszystko co ma do zaoferowania The Game Awards. Podczas gali przyznane zostaną statuetki w co najmniej kilkunastu kategoriach, związanych z branżą gier.

Od kilku edycji TGA ma również w zwyczaju zaskakiwać nas zapowiedziami mniej i bardziej wyczekiwanych tytułów, co na pewno będzie miało miejsce i w tym roku.

Kto wie, może to właśnie tu zobaczymy zwiastuny nowych odsłon The Elder Scrolls czy Grand Theft Auto? Wszystkiego dowiemy się już 7 grudnia. Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.