ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Premiera 4. sezonu The Seven Deadly Sins opóźniona przez COVID-19

AKTUALIZACJA 2 [23.05.2021]Ogłoszono datę premiery 4. sezonu na Netflixie! 

 

AKTUALIZACJA: Finałowy sezon otrzymał oficjalną datę premiery w telewizji! 


 

ORYGINALNA TREŚĆ:

Seria anime oparta na mandze autorstwa Nakaby Suzuki’ego stała się w Polsce bardzo popularna, głównie ze względu na dostępność wszystkich dotychczasowych sezonów na platformie Netflix. Czwarty sezon „Siedmiu Grzechów Głównych” miał pojawić się jeszcze w tym roku, natomiast teraz, nie jest to takie oczywiste. 

 

Premiera The Seven Deadly Sins: Anger’s Judgement (Nanatsu no Taizai: Fundo no Shinpan) miała zgodnie z planem odbyć się w połowie października tego roku. Ogłoszona wcześniej data, została dzisiaj zaktualizowana przez ekipę produkcyjną serii, która z przykrością poinformowała o anulowaniu planowego terminu wydania.

Nie podana została żadna, nowa data premiery, a więc wygląda na to, że premiera 4. sezonu Siedmiu Grzechów, pozostaje póki co przesunięta, aż do odwołania. Ogłoszenie miało miejsce już dobrych kilka godzin temu i do tej pory nie pojawił się żaden istotny update. Wiadomo tylko tyle, że nowa data premiery ma pojawić się na oficjalnej stronie internetowej serii, gdy tylko zostanie ustalona. 3 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.