GAMING NEWS

Premiera Diablo 4 opóźniona! Wyczekiwana produkcja wciąż bez daty premiery

Fani, którzy liczyli na rychłą zapowiedź czwartej odsłony Diablo, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Przedstawiciele Blizzarda poinformowali właśnie o opóźnieniach, które czekają zarówno debiut Diablo 4 jak i Overwatch 2. Co ciekawe, obie gry nie miały jeszcze wyznaczonej daty premiery. 

 

Wszystko wskazuje na to, że czwarta odsłona piekielnego cyklu Blizzarda, może ukazać się znacznie później niż myśleliśmy. W najnowszym oświadczeniu Activision Blizzard znalazły się niepokojące wieści dotyczące nie jednej, a aż dwóch wyczekiwanych produkcji. Firma oficjalnie poinformowała o opóźnieniu premier Diablo 4 oraz Overwatch 2. Obydwie gry mogą ukazać się znacznie później niż zakładano. 

Nieoficjalnie mówiło się, że druga odsłona Overwatcha oraz nowe Diablo ukażą się kolejno pod koniec 2022 i w 2023 roku. Obydwa tytuły do teraz nie posiadają jednak wyznaczonej daty premiery, a więc zważywszy na zasygnalizowane opóźnienie, ciężko powiedzieć kiedy ukażą się na sklepowych półkach. Diablo 4 i Overwatch 2 to dwie z naszych najbardziej wyczekiwanych produkcji. Nasze zespoły włożyły w nie ogrom pracy, jednak wierzymy, że potrzeba im dodatkowego czasu na ich sfinalizowanie. Zależy nam na dostarczeniu kompletnych tytułów, które zachwycą i zaabsorbują fanów na wiele lat po premierze.” – czytamy w aktualizacji od Activision Blizzard

Powodem wydłużających się prac nad omawianymi produkcjami najprawdopodobniej są bieżące problemy kadrowe Blizzarda. Przypomnijmy, że firma utraciła ostatnio sporo zasłużonych pracowników, w związku z głośnym pozwem dotyczącym molestowania oraz dyskryminacji w miejscu pracy.


źródło: PC Gamer

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.