KINO I SERIALE NEWS

Premiera filmu Free Guy zostaje przesunięta o kilka miesięcy

Zwiastun filmu Free Guy pojawił się w sieci ponad trzy miesiące temu i szybko zdobył zainteresowanie graczy. Motywem przewodnim produkcji jest bowiem gra wideo, co ostatnimi czasy ma miejsce coraz częściej, jeśli mowa o dużych kinowych tytułach. Free Guy miał zadebiutować już w lipcu tego roku, jednak z uwagi na pandemię, premiera została przełożona o kilka miesięcy. 

W tytułowego Free Guy’a wciela się Ryan Reynolds, który będąc zwykłym szeregowym pracownikiem banku, odkrywa, że jest jest tak naprawdę NPC (non-player character) w grze przypominającej GTA. Serwery gry, w której na co dzień żyje główny bohater, mają niedługo zostać wyłączone, a więc postanawia on ocalić świat, grając na własnych zasadach. Światowa premiera filmu miała odbyć się 3 lipca 2020 roku, jednak z uwagi na obecną sytuację, została ona przesunięta na datę 11 grudnia bieżącego roku, o czym poinformował sam Reynolds publikując na twitterze posta, zawierającego przy okazji niewykorzystaną w montażu scenę z filmu.

Na polską premierę filmu prawdopodobnie przyjdzie nam czekać jeszcze dłużej i nie wykluczone, że odbędzie się ona nawet na początku 2021 roku. 11 grudnia jest datą tymczasową, która wciąż może zostać zmieniona jeśli sytuacja na świecie nie ulegnie poprawie.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.