GAMING NEWS

Nowy zwiastun GTA Online: The Cayo Perico Heist. Największa aktualizacja w historii gry!

Sieciowy moduł Grand Theft Auto V wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy, którzy już niedługo po raz kolejny otrzymają solidną dawkę nowej zawartości. W sieci opublikowana została prezentacja nadchodzącego rozszerzenia The Cayo Perico Heist, która zgodnie ze słowami deweloperów – ma być największą aktualizacją w historii tytułu. 

 

Nadejście nowej zawartości do GTA Online zostało potwierdzone już pod koniec listopada i było opisywane przez twórców jako „największy i najbardziej pełen akcji dodatek w historii”. The Cayo Perico Heist otrzymało właśnie swój pierwszy zwiastun i wygląda na to, że twórcy nie byli gołosłowni co do jego skali. Nowe pojazdy, lokacje, łódź podwodna, imprezy oraz wieloetapowy napad to tylko część nadchodzącej zawartości, która wynika z samego materiału promocyjnego i trafi do gry już 15 grudnia. Nowości będzie z pewnością znacznie więcej, jednak to co wiadomo do tej pory możecie zobaczyć w poniższym materiale: 

Gracze na całym świecie wyczekują nadejścia następcy GTA V, jednak biorą pod uwagę obecną sytuację sieciowego modułu gry, może to okazać się marzeniem mocno odległym. Już teraz potwierdzono, iż zapowiedziany właśnie dodatek nie będzie ostatnim przewidzianym przez Rockstar. Deweloperzy wyjawili również, iż GTA Online pójdzie w ślady Red Dead Redemption 2 i w przyszłym roku udostępnione zostanie w samodzielnej formie. Powyższe doniesienia coraz bardziej oddalają potencjalną premierę szóstej odsłony cyklu, której najzwyczajniej w świecie nie opłaca się w najbliższym czasie wydawać, skoro GTA V wciąż tętni życiem i generuje pokaźne przychody.źródło: PPE

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.