GAMING INTERNET NEWS

Prezentacja Night City Wire już jutro! Na GOG’u pojawiła się darmowa cyfrowa zawartość z Cyberpunk 2077

Impreza Night City Wire miała pierwotnie odbyć się 11 czerwca, jednak podobnie jak wiele innych branżowych przedsięwzięć, została przesunięta ze względu na wydarzenia w USA. Wszystko wskazuję na to, iż prezentacja odbędzie się już jutro (25.06), a z tej okazji GOG.com przygotował darmową, cyberpunk’ową zawartość. 

Transmisja poświęcona nadchodzącemu Cyberpunk’owi odbędzie się jutro o godzinie 18:00 na kanale Twitch CD Projekt RED. Podczas Night City Wire pokazany ma zostać nowy zwiastun, gameplay oraz ujawnione mają zostać szczegółowe informacje na temat „jednej z ważnych funkcji gry”. Transmisja ma potrwać 25 minut i przybliżyć fanom miejsce akcji produkcji, jakim jest Night City. Z tej okazji na GOG.com pojawiła się darmowa zawartość związana z Cyberpunk 2077, która pozwoli wczuć się w panujące w grze realia, jeszcze przed jej premierą przewidzianą na 19 listopada.

Wspomnianą zawartość możecie pobrać tutaj, a w jej skład wchodzą liczne plakaty, tapety, rendery poszczególnych modeli oraz grafiki koncepcyjne. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.