ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Przedstawiciel Toonami zajął stanowisko w sprawie daty premiery animowanej adaptacji Uzumaki

Animowana adaptacja kultowego Uzumaki autorstwa Junji’ego Ito jest produkcją mocno wyczekiwaną, która jeszcze niedawno miała mieć swoją premierę w 2020 roku. Pandemii finalnie udało się pokrzyżować plany tegorocznego wydania produkcji, a fani przez dłuższy czas pozostawieni były w mocnej niepewności dotyczącej daty premiery. Głos w spawie zabrał przedstawiciel Toonami – Jason DeMarco.

 

Kilkuodcinkowa miniseria Uzumaki znajduje się w fazie produkcyjnej od dobrych kilku lat, a jej premiera, miała domyślnie zmieścić się jeszcze w bieżącym roku kalendarzowym. Okazuje się, że tak się niestety nie stanie, co potwierdził jeden z przedstawicieli Toonami, Jason DeMarco, który wypowiedział się na temat produkcji w ubiegły weekend, podczas jednego z panelów na transmisji Adult Swim Festival.

DeMarco potwierdził, że animowana adaptacja Uzumaki ukaże się w 2021 roku, jednak na chwile obecną, twórcy nie są w stanie podać konkretnej daty premiery. „Uzumaki ukaże się gdzieś w przyszłym roku. Nie jesteśmy w stanie dokładnie określić kiedy – a właściwie ja byłbym w stanie – tylko nie mogę tego wam jeszcze powiedzieć. Mogę powiedzieć tylko tyle, że ciężko nad tym pracujemy. Produkcja została przełożona o około rok przez pandemię COVID-19, co mocno utrudniło nam proces twórczy, jednak wszystko powoli idzie w dobrą stronę.” – wyznał Jason DeMarco

Wygląda więc na to, że na konkrety będziemy musieli jeszcze trochę poczekać i pozostaje tylko trzymać kciuki, aby pozostała część prac przeszła bez zbędnych komplikacji. 

źródło: comicbook

 

2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.