GAMING NEWS TECHNOLOGIA

PS5 – Future of Gaming odbędzie się już jutro! Oto co wiemy o imprezie Sony:

Wyczekiwana impreza Future of Gaming miała pierwotnie odbyć się 4 czerwca, jednak Sony zdecydowało się na niespodziewane przełożenie wydarzenia, ze względu na sytuację w Stanach Zjednoczonych.  Firma potwierdziła nową datę eventu oraz podzieliła się kilkoma szczegółami jego dotyczącymi.

Na Future of Gaming czeka cała masa graczy na całym świecie, bowiem będzie to pierwszy konkretny pokaz związany z PS5, o którym, w przeciwieństwie do konsoli od Microsoftu, wciąż nie wiadomo zbyt wiele. Impreza ma odbyć się już jutro (11 czerwca) o godzinie 22:00 czasu polskiego. Cała transmisja została nagrana już wcześniej, w rozdzielczości 1080p i 30 klatkach na sekundę, co ma pozytywnie wpłynąć na jakość prezentowanych materiałów, a całe przedsięwzięcie ma trwać nieco ponad godzinę.  

Głównym celem wydarzenia jest zaprezentowanie najważniejszych tytułów zmierzających na next gena od Sony, jednak niewykluczone, że dowiemy się również wielu innych nowinek dotyczących PS5. Wszystko postaram się zawrzeć w podsumowaniu wydarzenia, które najprawdopodobniej pojawi się 12 czerwca w godzinach porannych. Warto wspomnieć, iż Sony zwróciło uwagę na oglądanie prezentacji w słuchawkach, co ma rzekomo mieć istotny wpływ na odbiór pokazu. 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: