GAMING NEWS

Remake Resident Evil 3 od teraz jeszcze straszniejszy! Wszystko za sprawą nowego moda…

Niektóre produkcje mogą poszczycić się aktywnym community jeszcze wiele lat po premierze, a dobrymi tego przykładami są choćby Skyrim, czy ostatnia odsłona cyklu Grand Theft Auto. Duży wpływ na taki stan rzeczy mają modderzy, którzy zarywają nocki, aby ubarwić poszczególne tytuły o swoje własne wizje, a te potrafią nieraz być bardzo nieoczywiste… 

Tworzone przez społeczność poszczególnych gier, modyfikacje,  potrafią nieraz być bardzo ambitne oraz skomplikowane, czego idealnym przykładem jest ostatni mod graficzny do GTA V, który wprawił w zachwyt cały internet. Pośród fanowskich modów poprawiających warstwę audiowizualną, czy tych mających wzbogacić grę o zupełnie nowe funkcje, nie trudno jest trafić także na trzecią grupę… czyli modyfikacje m3miczn3. „Śmieszne mody” również znajdują swoje grono odbiorców, a stworzony przez MrMarco1003 mod o nazwie Shrek Over Nemesis, sprawi, że remake Resident Evil 3 będziecie musieli ogrywać z przymkniętymi oczami. 

Działania modyfikacji nie sposób nie domyślić się po samej jej nazwie i nie robi ona nic innego, jak podmiana modelu Nemezis na składającego się z wielu warstw, potężnego ogra z animacji studia Dreamworks. Autor moda, MrMarco1003, jest dość znanym wśród graczy modderem, który odpowiada między innymi za Lion King Mode do GTA V.    Jeśli RE3 nie było dla was wystarczająco straszne, pozwólcie, aby Shrek wyprowadził was z błędu.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.