GAMING NEWS

Remaster Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 oficjalnie potwierdzony! Jest zwiastun i data premiery

Tony Hawk’s Pro Skater, a w szczególności druga odsłona tej wiekopomnej serii, to tytuł, który znacząco przyczynił się do rozpopularyzowania skateboardingu. Pro Skater 2 wydany na PSX’a do dziś zajmuje na Metacritic’u drugą pozycję z zakładce Best Video Games of All Time, a więc bardzo wielu graczy może ucieszyć się z dzisiejszej zapowiedzi.

Remaster Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 został oficjalnie potwierdzony! Nadejście gry zostało zapowiedziane podczas wydarzenia Summer Game Fest, na którym ogłoszona nieco wcześniej, została tajemnicza prezentacja „gry-niespodzianki”. Na 30 minut przed ujawnieniem rzekomego sekretu, karty na stół wyłożył sam Tony Hawk, który potwierdził nadejście tytułu za pośrednictwem wpisu na Twitterze. Pokazanie gry podczas eventu stało się wówczas zwykłą formalnością, która oficjalnie potwierdziła przedwczesną informację udzieloną przez popularnego pro-skatera. Gra ukaże się 4 września tego roku na platformach Xbox One, PlayStation 4 oraz PC (Epic Games Store). 

Remaster dwóch kultowych odsłon serii, upchnięty został do jednej produkcji, która zostanie rozbudowana o sporo dodatkowej treści. Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 zawierać będzie wszystkie lubiane i klimatyczne elementy pierwowzorów oraz odświeżony tryb lokalnego, jak i sieciowego trybu multiplayer. Rozbudowane mają zostać również edytor naszej postaci, jak i kreator własnych skatepark’ów. Oficjalny zwiastun tytułu możecie zobaczyć poniżej:

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.