GAMING NEWS PLOTKA

Resident Evil 8 z możliwą premierą już w 2021 roku

Ledwo co ukazał się remake Resident Evil 3, a na horyzoncie już pojawia się całkiem wiarygodna plotka dotycząca nowej odsłony cyklu. Użytkownik znany na twitterze jako Aesthetic Gamer, który ma już na swoim koncie kilka innych sprawdzonych przecieków, ujawnia sporą garść informacji dotyczących RE8. 

Od jakiegoś czasu, gracze mówili, że następnym planem wydawniczym Capcomu ma być spin-off serii, jednak jak podaje użytkownik twittera, Aesthetic Gamer, gry Resident Evil 8 możemy spodziewać się już w 2021 roku. Według doniesień informatora, pierwsze zapowiedzi gry miały być ogłoszone na tegorocznym E3, które zostało odwołane przez epidemię koronawirusa. Z wpisów internauty wynika, że obecny Resident Evil 8 pierwotnie miał być znany jako Resident Evil: Revelations 3. Capcom miał rzekomo zmienić swoje plany co do produkcji ponieważ gra już na początkowym etapie prac wykazała ogromny potencjał, przez co projekt został przemianowany na 8. część Resident Evil. Podobno chciano też zmniejszyć odstęp czasowy między głównymi odsłonami cyklu.

Autor przecieku sugeruje, że gra, nad którą pierwotnie pracowano jest już skończona, jednak studio zdecydowało się ją dopracować i wypuścić w przyszłym roku jako Resident Evil 8. Sam Capcom nie udzielił żadnych oficjalnych informacji na ten temat, jednak podobno ma to zrobić jeszcze w tym miesiącu. Nadchodzący tytuł ma pojawić się na konsolach zarówno bieżącej, jak i nowej generacji.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.