GAMING KINO I SERIALE NEWS

Resident Evil od Netflixa z ujawnioną datą premiery!

O planach na stworzenie serialu opartego na cyklu Resident Evil dowiedzieliśmy się jeszcze w 2020 roku. Właśnie teraz, nadchodząca produkcja Netflixa, otrzymała dokładną datę premiery, która czeka nas już w tegoroczne wakacje! 

 

Po ponad roku od pierwszej zapowiedzi, Netflix ujawnił datę premiery serialu opartego na popularnej serii Resident Evil. Produkcja zadebiutuje w bibliotece platformy – po prostu jako Resident Eviljuż 14 lipca 2022 roku! 

Przy okazji ogłoszenia, amerykańska platforma opublikowała również dwa nowe plakaty, promujące nadchodzący tytuł:Serialowa adaptacja survival-horror’owego cyklu od CAPCOM zamknie się w 8 odcinkach, z których pierwszy zatytułowany będzie „Welcome to New Raccoon City”. Na razie nie wiadomo czy planowane są potencjalne kolejne sezony.

Ostatnie informacje sugerują, że serial Resident Evil opowie historie toczącą się w dwóch różnych liniach czasu.

W pierwszej z nich, 14-letnie siostry Jade oraz Billie Wesker przeprowadzają się do miasta New Raccoon City. Nowe miejsce zamieszkania jest dla dziewczyn katastrofą. Ot szara mieścina przepełniona fabrykami oraz różnego rodzaju korporacjami, w której główne bohaterki zwyczajnie nie mają nic do roboty. Okazuje się jednak, że im dłużej siostry przebywają w New Raccoon – tym bardziej miasto zdaje się odkrywać przed nimi swoje mroczne sekrety.

Druga płaszczyzna serialu odbywać się będzie ponad dekadę później. Na Ziemi pozostało jedynie 15 milionów ludzi oraz 400 razy tyle potworów. Rasa ludzka została prawie całkowicie wybita przez wirusa, a 30-letnia Jade robi wszystko co może, aby przetrwać.1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.