GAMING KINO I SERIALE NEWS

Resident Evil: Remedium – serial aktorski otrzymał pierwszy zwiastun

W połowie marca bieżącego roku poznaliśmy datę premiery serialu aktorskiego Netflixa opartego na cyklu Resident Evil. Choć do debiutu produkcji o podtytule Remedium zostało jeszcze trochę czasu, właśnie otrzymaliśmy pierwszy wgląd w efekt końcowy. Ukazał się premierowy zwiastun!

 

Netflix już niebawem wzbogaci się o tytuł, na którego uwagę z pewnością zwróci wielu pasjonatów branży gier. Resident Evil: Remedium będzie serialową adaptacją popularnego cyklu od firmy Capcom, która zadebiutuje w serwisie już 14 lipca 2022 roku. 

Do daty premiery coraz bliżej, wobec czego Netflix zdecydował się opublikować pierwszy zwiastun. Możecie obejrzeć go tutaj:Serialowa adaptacja survival-horror’owego cyklu zamknie się w 8 odcinkach, z których pierwszy zatytułowany będzie „Welcome to New Raccoon City”. Na razie nie wiadomo czy planowane są potencjalne kolejne sezony.

Ostatnie informacje sugerują, że serial Resident Evil opowie historie toczącą się w dwóch różnych liniach czasu.

W pierwszej z nich, 14-letnie siostry Jade oraz Billie Wesker przeprowadzają się do miasta New Raccoon City. Nowe miejsce zamieszkania jest dla dziewczyn katastrofą. Ot szara mieścina przepełniona fabrykami oraz różnego rodzaju korporacjami, w której główne bohaterki zwyczajnie nie mają nic do roboty. Okazuje się jednak, że im dłużej siostry przebywają w New Raccoon – tym bardziej miasto zdaje się odkrywać przed nimi swoje mroczne sekrety.

Druga płaszczyzna serialu odbywać się będzie ponad dekadę później. Na Ziemi pozostało jedynie 15 milionów ludzi oraz 400 razy tyle potworów. Rasa ludzka została prawie całkowicie wybita przez wirusa, a 30-letnia Jade robi wszystko co może, aby przetrwać.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: