KINO I SERIALE NEWS

Rick and Morty – 5. sezon z datą premiery i pierwszym zwiastunem!

Czwarty sezon serialu Rick and Morty rozpoczął swoją emisję w dniu 31 listopada 2019 roku. Ostatni odcinek ukazał się ponad pół roku później – dokładnie 31 maja 2020 roku – czyli aż 9 miesięcy(!) temu. Wygląda jednak na to, że koniec oczekiwania nastąpi już niedługo, a 5. sezon jest już bliżej niż dalej! 

 

W sieci opublikowany został właśnie oficjalny zwiastun 5. sezonu Rick and Morty! Wraz z nim poznaliśmy również datę premiery pierwszego odcinka, który zostanie wyemitowany na platformie Adult Swim już 20 czerwca. 

Planowana ilość odcinków nadchodzącego sezonu na razie pozostaje nieznana. W dniu emisji ostatniego z nich, wszystkie powinny trafić do biblioteki usługi HBO Max, która ma zastąpić znane nam HBO GO jeszcze w tym roku.

Zwiastun 5. sezonu Rick and Morty możecie zobaczyć poniżej: Przy okazji premiery zwiastuna, twórcy serialu dodali, że dzień premiery 1. odcinka (20.06.2021) będzie również Dniem Ricka i Morty’ego! Przez cały czas jego trwania, publikowane mają być m.in. zajawki nadchodzącego sezonu oraz materiały Behind The Scenes.

Wspomniano również o „zaskakujących niespodziankach”, które mają pojawiać się na platformach społecznościowych serialu. Istnieje spora szansa, że tego dnia wypuszczony zostanie odcinek specjalny, a może nawet sequel ciepło przyjętego Samurai and Shogun. O tym przekonamy się już za kilka miesięcy!Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.