KINO I SERIALE NEWS

Rick and Morty – 7. sezon z wyznaczoną datą premiery!

Niemal równy rok od premiery 6. sezonu serialu Rick and Morty otrzymaliśmy datę premiery nowych odcinków. Siódmy sezon przygód zadebiutuje jeszcze w tym roku i co najlepsze – nie będziemy  musieli długo na niego czekać! 

 

Firma Adult Swim, odpowiedzialna za serial Rick and Morty podzieliła dokładną datą premiery nowego sezonu. 7. sezon serialu zadebiutuje już 15 października 2023 roku! 

Na całość oficjalnie złoży się 10 odcinków. Póki co nowe odcinki nie otrzymały oficjalnego zwiastuna, jednak to najpewniej zmieni się w ciągu najbliższych tygodni.W sieci pojawił się za to pierwszy plakat, który możecie zobaczyć poniżej:Warto wspomnieć, że kontynuacja serialu nie obędzie się bez kilku istotnych zmian. Ze względu na problemy natury prawnej, Adult Swim rozwiązało kontrakt z oryginalnym twórcą serialu – Justinem Roilandem. Oznacza to, że nie pracował on przy 7. sezonie Rick and Morty, a przynajmniej tak mówi oficjalna wersja producentów.

W związku z powyższym zmianie ulegną znane dotychczas głosy Ricka i Morty’ego, których w ubiegłych sezonach dubbingował sam Roiland.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.