ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Rick and Morty dostanie anime od reżysera Tower of God!

Okazuje się, że odcinki specjalne Rick and Morty jakie zobaczyliśmy dotychczas to nie ostatnie zetknięcie uniwersum ze stylistyką anime. Na platformę HBO Max trafi 10-odcinkowy spin-off popularnego serialu, którego reżyserii podjął się Takashi Sano!

 

Przedstawiciele Adult Swim podzielili się wyjątkowo niespodziewaną nowiną! Nie jest to co prawda zapowiedź nowego sezonu klasycznego Rick and Morty, a spin-off’a w formie anime, który w przyszłości zadebiutuje w usłudze HBO Max! 

Już teraz dowiedzieliśmy się, że seria będzie liczyć 10 odcinków, z które wyreżyseruje Takashi Sano – reżyser anime Tower of God. Na chwile obecną twórcy nie ujawnili wiele więcej szczegółów. Zarówno oficjalny tytuł produkcji jak i jej data premiery na razie pozostają nieznane. Zapowiedziane anime nie będzie fabularnie powiązane z sezonami oryginalnej produkcji Adult Swim. Projekt ma być natomiast luźną kontynuacją dwóch odcinków specjalnych – „Summer Meets God (Rick Meets Evil)” oraz „Rick and Morty vs. Genocider„. Za reżyserię obydwu z wymienionych również odpowiada Takashi Sano.

Przypomnijmy, że ostatnie odcinki 5. sezonu Rick and Morty ukazały się we wrześniu 2021 roku. Na razie nie ma żadnych oficjalnych informacji związanych z datą premiery 6. sezonu serialu. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość, gdyż prawdopodobnie nie zadebiutuje on wcześniej niż w 2023-2024 roku.1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.