ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Rick and Morty z nowym odcinkiem specjalnym w stylistyce anime

W czasie gdy wielkie imprezy branżowe takie jak Comic Con przekładane są do formy cyfrowej, niektóre firmy decydują się na zorganizowanie własnych eventów w formule online właśnie. Jedną z nich jest Adult Swim, które podczas swojego wydarzenia podzieliło się nowym, krótkim epizodem Rick and Morty

Trwający od 23 do 25 lipca Adult Swim Con obfitował w wiele interesujących newsów. Zaprezentowane zostały m.in. postępy prac nad serialem animowanym opartym o Blade Runner oraz fragment jednego z odcinków z 5. sezonu Rick and Morty. Dowiedzieliśmy się również o przełożeniu premiery Uzumaki na rok 2021. Fanów między-wymiarowych przygód Ricka i Morty’ego czekała jeszcze jedna niespodzianka, bowiem ukazany został nowy, krótki epizod w stylu anime. 

Niespełna 9-minutowy odcinek, zatytułowany Rick and Morty vs. Genocider, wyreżyserowany został przez Takashi’ego Sano i po raz kolejny przenosi popularnych bohaterów do formuły japońskiej animacji. „Po raz kolejny”, bowiem nie jest to pierwszy raz kiedy możemy zobaczyć tego typu odcinek specjalny. Pod koniec marca bieżącego roku, światło dzienne ujrzał podobny epizodSamurai & Shogun, za którego stworzenie odpowiadało japońskie studio DEEN oraz Kaichi Satou.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.