KINO I SERIALE NEWS

Ridley Scott stworzy serialowe wydania Obcego i Łowcy Androidów!

Ostatnie lata to istny rozkwit rynku serialowego, z czego lwią część stanowią odcinkowe adaptacje znanych już dzieł. Jednym z przykładów może tu być Władca Pierścieni przygotowywany przez Amazona, jednak najnowsze doniesienia w szczególności ucieszą fanów science-fiction. Powstaną bowiem seriale bazujące na uniwersach Obcego oraz Łowcy Androidów!  

 

Do jednej z ostatnich audycji  BBC Radio 4 zaproszono Ridley Scott’a, który przeprowadził rozmowę z redaktorem serwisu Today. W czasie wywiadu, znany reżyser wspomniał, że dwa z jego filmów – Obcy oraz Łowca Androidów – otrzymają seriale aktorskie! Pierwszy z nich był już co prawda zapowiedziany na początku 2021 roku, jednak o tym drugim dowiadujemy się po raz pierwszy!

Artysta nie zdradził większych szczegółów, jednak wspomniał, że obydwie produkcje posiadają gotowy zarys fabularny.

„Dysponujemy ukończonym scenariuszem do pierwszego odcinka Blade Runnera. Zamierzamy zrealizować cały projekt w formie serialu telewizyjnego, który prawdopodobnie zamknie się w 10. godzinach seansu.” – wyznał Ridley Scott, w rozmowie na łamach BBC Radio 4W tej samej rozmowie, dowiedzieliśmy się również czegoś o serialowym wydaniu ObcegoTen również ma już rzekomo rozpisany cały odcinek pilotażowy – i podobnie jak Łowca Androidów – potrwa w okolicach 8-10 godzin.

Na razie nie poznaliśmy choćby przybliżonej daty premiery któregokolwiek z omawianych projektów. Szybciej prawdopodobnie zadebiutuje Obcy, jednak szacuje się, że wydarzy się to dopiero w 2023 roku.źródłó: Variety 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.