KINO I SERIALE NEWS

Robert Rodriguez stworzy remake pierwszej części „Małych Agentów”

Carmen oraz Juni Cortez zaliczą oficjalny powrót na ekrany, wraz z ogłoszonym właśnie remakiem Małych Agentów! Reżyserią oraz napisaniem scenariusza zajmie się oryginalny twórca serii – Robert Rodriquez, a sam film wyprodukuje firma Skydance Media. 

 

Mali Agenci to franczyza, która bardzo dobrze przyjęła się na całym świecie, generując ponad 550 milionów dolarów globalnego przychodu. W posiadaniu praw do marki – aż do teraz – znajdowała się firma Spyglass Media, jednak wykupione zostały one przez firmę Skydance Media, specjalizującą się w wysokobudżetowych filmach akcji.

O planowanym nowym filmie spod szyldu Spy Kids po raz pierwszy poinformował serwis Deadline, a owe doniesienia zostały właśnie potwierdzone przez nowego producenta, który podtrzyma współpracę z poprzednimi właścicielami praw do filmu.Okazuje się, że czeka nas reebot pierwszej odsłony serii z 2001 roku, którym zajmie się sam Robert Rodriquez. Twórca odpowiada również za wiele innych napakowanych akcją i groteską produkcji, takich jak Rekin i Lava: Przygoda w 3D, Alita: Battle Angel czy Od zmierzchu do świtu.

Zapowiedziany właśnie film wciąż nie posiada wyznaczonej daty premiery. źródło: Variety 

2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.