ANIME I MANGA GAMING NEWS

Ruszyła współpraca Attack on Titan X Fortnite

Zapowiadana od dłuższego czasu współpraca Epic Games oraz Attack on Titan, właśnie doszła do skutku! Do Fortnite zawitał znany z anime asortyment bojowy oraz trójka grywalnych bohaterów z serii od Hajime Isayamy! 

 

Najnowsza aktualizacja Fortnite, oznaczona numerem 24.20, wprowadziła do gry kawałek uniwersum Shingeki no Kyojin. Do gry trafił Sprzęt do Trójwymiarowego Manewru, a także znane z późniejszych momentów serii – Włócznie Piorunów.

Zakup najnowszej Przepustki Bojowej umożliwia też odblokowanie nowych strojów dla naszej postaci. Mowa o skinach Erena Jeagera, Mikasy Ackermann oraz ulubieńca fandomu – Levi’a.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun aktualizacji: Poza skinami oraz nowym wyposażeniem, które znaleźć można w specjalnych skrzyniach Oddziału Zwiadowców, do popularnej gry Epic Games trafiły jeszcze różnorakie emotki i elementy ekwipunku związane z serią. Jeszcze jedna ciekawa nowość związana jest z mapą gry.

Na terenie obszaru Anvil Square ukryta została piwnica rodziny Jeagerów. Rzekomo – podobnie jak w fabule serii – ma ona skrywać interesujące tajemnice oraz easter egg’i.

Szukajcie, a znajdziecie…

Mushowa redakcja nie zagrywa się w Fortnite’a, toteż więcej szczegółowych informacji na temat najnowszego update’a znajdziecie na oficjalnej stronie gry.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.