GAMING NEWS

SEGA zamierza wyprodukować wielkoskalową „supergrę”

SEGA zamierza wytoczyć ciężkie działa i stworzyć wysokobudżetową produkcję, mogącą konkurować z najpopularniejszymi tytułami. Tak wynika z opublikowanego właśnie raportu finansowego, w którym pada wzmianka o „super grze”. Zgodnie z treścią dokumentu, firma spodziewa się po produkcji rekordowego przychodu. 

 

Na stronie spółki Sega Sammy Holdings pojawił się raport finansowy za rok podatkowy 2021. Na jego łamach możemy przeczytać o przyszłym projekcie firmy, który określany jest mianem „supergry”. Proces produkcji enigmatycznego tytułu, zająć ma od 3 do 5 lat i – według treści raportu – ma zapewnić firmie rekordowy przychód.

Najprawdopodobniej będzie to gra FPS, której realizacji podjąć ma się „Europejskie studio”. Całkowity zysk oszacowany został na 100 mld jenów, czyli ponad 900,000,000 dolarów!Pozostałe szczegóły związane z „super grą” pozostają na razie w sferze domysłów. Omawiany projekt ma na celu poszerzenie wpływów SEGI, która w w najbliższej przyszłości planuje poczynić wiele dużych ruchów.

Z tego samego dokumentu dowiadujemy się m.in. tego, że firma zamierza bardziej zająć się swoimi IP. Fani mogą więc spodziewać się licznych remasterów oraz reebotów, a możliwe, że także kompletnie nowych odsłon kultowych serii.źródło: GRY-OnLine.pl

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.