GAMING NEWS

SEGA zapowiedziała nowego Sonica na 2022 rok

W czwartek odbyła się transmisja Sonic Central, w całości poświęcona planom niebieskich na produkty oraz gry ze swoim flagowym jeżem. SEGA pokazała kilka nowości, jednak najciekawsza zapowiedź ukazała się pod koniec wydarzenia. Mowa o kompletnie nowej grze, która ukażę się w już w przyszłym roku!

 

Na kilkadziesiąt sekund przed zakończeniem transmisji, wyświetlony został teaser kompletnie nowej gry z uniwersum Sonica. Na razie nie ujawniono nawet tytuł produkcji, jednak wiadomo, że ukaże się ona na Nintendo Switch, PlayStation 4/5, Xbox One/Series X/Series X oraz PC.

Premiera tytułu nastąpić ma w 2022 roku, a wspomniany teaser możecie zobaczyć poniżej:Do ciekawszych informacji zaliczyć można również zapowiedź remastera gry Sonic Colors, pierwotnie wydanej na konsole Wii oraz Nintendo DS.

Ukaże się ona w odświeżonej wersji zatytułowanej Sonic Colors: Ultimate i trafi na wszystkie wiodące konsole oraz komputery osobiste (Epic Games Store). Poza oczywistymi zmianami w warstwie audiowizualnej, gra ma dodatkowo zostać wzbogacona o kilka całkowicie nowych rozwiązań.

W przypadku tej konkretnej zapowiedzi otrzymaliśmy pełnoprawny zwiastun: źródło: Anime News Network

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.