GAMING NEWS TECHNOLOGIA

SEGA zaprezentowała Game Gear Micro – Specjalny handheld z okazji 60-lecia firmy

Nostalgia udziela się coraz większej ilości graczy i kiedy ceny oryginalnych sprzętów z dawnych lat szybują w górę z każdym kolejnym dniem, firmy proponują ich odświeżone alternatywy. NES Mini od Nintendo był niewielki, jednak SEGA zaprezentowała właśnie Game Gear Micro, który….jest dosłownie micro. 

SEGA obchodzi w tym roku swoje 60. urodziny i tak się składa, że Game Gear w październiku, również obchodzi swój jubileusz. Z okazji okrągłej rocznicy firmy oraz 30-lecia konsoli, SEGA przygotowała specjalną edycję retro handheld’a, która jest zdecydowanie najmniejszym urządzeniem tego typu, kiedykolwiek wydanym przez niebieskich. Oto jak prezentuje się zaprezentowany dzisiaj Game Gear Micro:

Sprzedaż specjalnej, mikroskopijnej edycji Game Gear’a ma wystartować 6 października bieżącego roku, a cena konsolki ma wynosić 4,980 JPY (ok. 180pln). Game Gear Micro dostępny będzie w czterech wariantach kolorystycznych, a do każdego zakupionego egzemplarza dodawana będzie specjalna nakładka powiększająca, aby oczy konsumentów nie musiały aż tak wysilać się przy ogrywaniu klasycznych tytułów.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.