ANIME I MANGA JAPONIA NEWS

Seria Bleach z własną wystawą artystyczną w Tokio!

Fani Bleacha, którzy pod koniec tego roku będą przebywać w Tokio, będą mieli okazję wziąć udział w interesującym wydarzeniu. Popularna seria otrzyma własną wystawę artystyczną, którą będzie można zobaczyć w tokijskiej dzielnicy Shibuya. Event otrzymał właśnie swój pierwszy zwiastun! 

 

O zakończonej już mandze autorstwa Tite Kubo robi się ostatnio coraz głośniej i to z kilku różnych powodów. Poza nadchodzącą kontynuacją anime, w związku z obchodzonym chwilę temu 20-leciem, czeka nas również prawdopodobny powrót mangi. Fani nie mogą narzekać, tym bardziej, że już niedługo odbędzie się jeszcze jedno ciekawe wydarzenie związane z serią. Mowa o czasowej wystawie artystycznej Bleach EX, która otworzy się na 9. piętrze budynku Shibuya Hikarie.

Na razie nie sprecyzowano czego dokładnie można spodziewać się na miejscu. Wystawa najprawdopodobniej zawierać będzie zbiory wszelkiego rodzaju szkiców oraz rysunków od autora Bleach’a – Tite Kubo. Znamy natomiast datę rozpoczęcia wydarzenia, które wystartuje już 18 grudnia i pozostanie otwarte jedynie do 17 stycznia 2022 roku.W sieci pojawiła się właśnie pierwsza oficjalna zapowiedź wystawy: 

Przypomnijmy, że wciąż nie poznaliśmy daty premiery wyczekiwanej kontynuacji odcinkowego anime. Adaptacja arcu Tysiącletniej Wojny miała zadebiutować w 2021 roku, jednak małe szanse, aby tak faktycznie się stało.

Prac nad dowiezieniem serii na pewno nie ułatwił wybuch pandemii, a więc na ten rok nie warto nastawiać się raczej na więcej niż ewentualny zwiastun.źródło: Anime Corner

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.