ANIME I MANGA MOBILE NEWS

Seria Blue Lock otrzyma mobilną grę multiplayer

Firma Kodansha ogłosiła, że planuje wydać nową grę na smartfony inspirowaną popularną serią Blue Lock. Produkcja nosi nazwę Blue Lock Blaze Battle i będzie grą typu multiplayer, w której gracze będą mogli tworzyć własne drużyny i walczyć z innymi graczami online.

 

Firma BAEL zajmie się stworzeniem nowej gry z uniwersum serii Blue Lock i – stety albo niestety – będzie to produkcja mobilna. Blue Lock Blaze Battle ukaże się na urządzeniach mobilnych z systemami iOS i Android. Co jest już raczej normą – zawierać będzie system mikropłatności.

W grze będzie można rywalizować z innymi graczami o tytuł mistrza wirtualnych boisk. Jej głównym celem będzie natomiast wygranie mistrzostw i wspinanie się na szczeblach rankingu. Produkcja otrzymała pierwszy skromny teaser, jednak niestety nie prezentuje on fragmentów z rozgrywki. Niemniej możecie go zobaczyć poniżej:Blaze Batte będzie drugą już produkcją mobilną opartą na piłkarskiej mandze autorstwa Muneyuki’ego Kaneshiro i Yūsuke Nomury. Pierwszą była – wydana w grudniu zeszłego roku – Blue Lock Project: World Champion.

Nadchodząca produkcja to kolejny krok w ekspansji Kodanshy w branży gier mobilnych. Firma ma na koncie produkcje oparte na innych popularnych seriach, takie jak Attack on Titan Tactic czy Fairy Tail: Forces Unite!.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.