ANIME I MANGA JAPONIA NEWS

Seria Jujutsu Kaisen z oficjalną kolekcją tradycyjnych pieczątek

Japońskie gadżety związane z branżą anime potrafią być mocno nieoczywiste, o czym przekonaliśmy się już nieraz. Do sieci trafiła właśnie kolejna nietuzinkowa kolekcja, tym razem oscylująca wokół serii Jujutsu Kaisen. Przed wami Jujutsu Kaisen Hanko, czyli tradycyjne japońskie pieczątki!

 

W Japonii do dziś, przy podpisywaniu wszelkiej maści dokumentów, często korzysta się z tradycyjnych cylindrycznych pieczątek. Nazywają się one hanko i poza wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem posiadacza, nieraz zawierają one też nieskomplikowane rysunki czy wzory.

Na interesującą współpracę, zdecydowały się osoby odpowiedzialne za markę Jujutsu Kaisen. W sieci ukazała się bowiem rozbudowana kolekcja wyżej wspomnianych pieczątek, które zamówić można w aż 51 wariantach z różnymi bohaterami.

Za wykonanie odpowiada firma Inkan Hanko Shop Hankos, a napisy na zamawianych pieczątkach podlegają rzecz jasna dowolnej customizacji.Co więcej, dostępne są trzy różne warianty materiału, z którego wykonana będzie nasza pieczątka. Do wyboru jest tradycyjne drewno, bawoli róg (z których oba potrzebują zewnętrznego źródła atramentu) oraz trzecia, nowocześniejsza opcja – pieczątka automatyczna.

Drewniana i bawola pieczątka wysyłane będą w cylindrycznym etui ukazanym po lewej stronie. Po prawej wariant automatyczny

Pieczątki Jujutsu Kaisen zamawiać można na podstronie sklepu Inkan Hanko Shop Hankos w serwisie Rakuten. W chwili pisania tego artykułu wersje tradycyjne kosztują 4,200 jenów za sztukę, czyli ok. 120 złotych.

Za wersję automatyczną zapłacimy natomiast niemal połowę mniej, bo ok. 70 polskich złotych.

Przypomnijmy, że emisja trwającego obecnie, drugiego sezonu Jujutsu Kaisen powróci już 31 sierpnia. Nowe odcinki adaptować będą jeden z ciekawszych wątków mangi, jakim jest Shibuya Incident arc.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.