ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Seria Komi Can’t Communicate będzie emitowana na Netflixie!

Wiemy już kiedy i gdzie zobaczymy wyczekiwaną serię opartą na mandze autorstwa Tomohito Ody. Okazuje się, że za emisję anime Komi Can’t Communicate poza Japonią, odpowiadać będzie platforma Netflix! Pierwszy odcinek ma ukazać się już w przyszłym miesiącu. 

 

Netflix udostępnił właśnie nowy zwiastun animowanej adaptacji mangi Komi Can’t Communicate. Opublikowany trailer zdradził globalną datę premiery serii, której pierwszy odcinek, zadebiutuje w bibliotece platformy już 21 października! Wspomniana data dotyczyć ma ponad 190 krajów i regionów, a więc wygląda na to, że tego dnia seria zadebiutuje także na polskim Netflixie.

Dowiedzieliśmy się również, że wszystkie odcinki ukazywać się mają pojedynczo, w tygodniowych odstępach. Wspomniany wcześniej, nowy zwiastun produkcji możecie zobaczyć poniżej:Anime Komi Can’t Communicate już 7 października – czyli na dwa tygodnie przed globalną premierą – zadebiutuje na kanale TV Tokyo oraz w japońskiej bibliotece Netflixa.

Przypomnijmy, że animowana adaptacja serii była najbardziej wyczekiwaną ekranizacją według uczestników ankiety AnimeJapan 2020. Manga Tomohito Ody posiada obecnie ponad 5,5 miliona kopii w obiegu, jednak liczba ta może znacznie wzrosnąć po premierze anime.źródło: AnimeNewsNetwork 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.