ANIME I MANGA KINO I SERIALE NEWS

Seria Odd Taxi otrzyma film pełnometrażowy!

Odd Taxi to anime, obok którego nie powinniście przejść obojętnie, o czym pisaliśmy w jednej z tegorocznych recenzji. Animowana adaptacja mangi Kazuyi Konomoto zakończyła swoją emisję w czerwcu tego roku, jednak wygląda na to, że czeka nas coś jeszcze!

 

Na oficjalnej stronie Odd Taxi na Twitterze pojawiła się wyjątkowo niespodziewana wiadomość. Oficjalnie zapowiedziano film Odd Taxi: In The Woods, który trafi na ekrany japońskich kin już w kwietniu 2022 roku! Film w późniejszym czasie ma ukazać się również poza Japonią, jednak na razie nie podano konkretnych dat.

Póki co nie sprecyzowano czy będzie to kompletnie nowa historia, kontynuacja odcinkowego anime czy może filmowy remake. Udostępniony zwiastun łączy fragmenty znanych już scen z nowymi materiałami – co na razie ciężko jednoznacznie zinterpretować.FABUŁA: 

Głównym bohaterem Odd Taxi jest Odokawa, introwertyczny 41-latek, zarabiający na życie jako kierowca taksówki. Odbywa on liczne rozmowy z niecodziennymi pasażerami, w tym z żądnym internetowej sławy studentem, niespełnionym komikiem, tajemniczą pielęgniarką, ulicznym osiłkiem oraz wschodzącą gwiazdą j-pop’u. Zdobyte znajomości łączą go z głośną sprawą kryminalną, dotyczącą zaginionej dziewczyny.

Anime Odd Taxi zadebiutowało w kwietniu tego roku, niespełna kilka miesięcy po premierze mangowego pierwowzoru. Wszystkie 13 wyemitowanych odcinków serii przedstawiło całą historię wyjątkowo zwięźle, nie zostawiając zbyt wiele miejsce na kontynuację. Sama końcówka posiada jednak jedno interesujące niedomówienie, które być może zostanie rozwinięte nadchodzącym filmie.źródło: Comicbook 

1 komentarz

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.