ANIME I MANGA NEWS

Seria Sk8 the Infinity otrzyma nowy projekt anime!

Anime Sk8 the Infinity rozpoczęło swoją emisję na początku tego roku i zakończyło się na 12 odcinkach. Okazuje się, że na powrót serii na nie trzeba było długo czekać, bowiem właśnie otrzymaliśmy zapowiedź nowego animowanego projektu!

 

Podczas eventu „SK8 Masquerade of Love” ogłoszono plany na stworzenie nowego projektu anime, osadzonego w uniwersum Sk8 the Infinity. Zapowiedzi nie sprecyzowano, a więc na razie nie wiadomo czy chodzi o nowy sezon, odcinek specjalny czy film kinowy. Pojawił się jedynie krótki teaser, który informuje o rozpoczęciu prac nad projektem.

Szczegóły dotyczące tajemniczej produkcji pojawią się niebawem na oficjalnej stronie oraz mediach społecznościowy serii.Pierwszy sezon anime wyprodukowało studio Bones, znane z pracy nad seriami takimi jak Fullmetal Alchemist, Fullmetal Alchemist BrotherhoodMy Hero Academia czy Mob Psycho 100. Reżyserką tytułu była Hiroko Utsumi, która odpowiada m.in. za Banana Fish oraz Free!

Sk8 the Infinity zebrało wysokie oceny oraz zostało przyjęte przez widzów bardzo pozytywnie. Daje to spore nadzieje na nadejście drugiego sezonu. źródło: Anime News Network 

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.