ANIME I MANGA NEWS

Seria The Seven Deadly Sins otrzyma film pełnometrażowy od Netflixa!

Wygląda na to, że pomimo końca mangi i anime, seria The Seven Deadly Sins nie żegna się jeszcze z fanami. Zapowiedź otrzymał właśnie 2-częściowy film pełnometrażowy, który w przyszłości ukaże się na Netflixie!

 

Na jednej za stron magazynu Weekly Shonen Magazine, znalazła się informacja dotycząca nowego projektu związanego z seria Nanatsu no Taizai. Okazuje się, że w trakcie prac znalazł się bowiem 2-częściowy film pełnometrażowy o podtytule Grudge of Edinburgh. Produkcja skupi się wokół syna Meliodasa – Tristana.

Na razie nie poznaliśmy zbyt wielu dodatkowych szczegółów. Wiadomo jednak, że pierwsza odsłona ma zadebiutować już w 2022 roku!EDIT: Pojawił się pierwszy zwiastun!

Autorem scenariusza Grudge of Edinburgh będzie nie kto inny jak Nakaba Suzuki, czyli autor mangi The Seven Deadly Sins. Netflix obejmie w projekcie rolę głównego producenta, przez co to właśnie na amerykańskiej platformie odbędzie się globalna premiera obydwu odsłon filmu.

Przypomnijmy, że Nakaba Suzuki od początku 2021 tworzy mangę Mokushiroku no Yonkishi (Four Knights of the Apocalypse), której akcja toczy się po wydarzeniach przedstawionych w The Seven Deadly Sins. Zapowiedziane filmy mają ukazać okres spomiędzy obydwu dzieł mangaki.  

źródło: IGN Polska 

2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.