KINO I SERIALE NEWS

Serial Alice in Borderland oficjalnie otrzyma 3. sezon!

Odcinki drugiego sezonu Alice in Borderland zadebiutowały pod koniec 2022 roku. Otwarte zakończenie sprawiło, że potencjalna kontynuacja była możliwa, jednak nie każdy się jej spodziewał. Teraz jednak wiemy już oficjalnie – 3. sezon oficjalnie powstanie! 

 

Włodarze Netflixa oficjalnie potwierdzili powstanie 3. sezonu serialu Alice in Borderland! Wszystko zaczęło się od tajemniczej grafiki z kartami, po której opublikowaniu wielu internautów domyśliło się co jest na rzeczy. Niespełna 24 godziny później wszystko było już jasne i otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź serialu.

Zapowiedź wzbogacona została o krótki teaser skupiony na karcie Jokera. Serial nie otrzymał jednak jeszcze informacji dot. terminu premiery. Zapewne będzie ona miała miejsce gdzieś w 2024 roku. Informacji na razie nie ma zbyt wiele, choć już teraz wiemy, że kontynuacją zajmie się dotychczasowa ekipa produkcyjna. Dotyczy to zarówno głównych aktorów jak i stanowiska reżysera, które dalej obejmować będzie Shinsuke Satō.

Trzeci sezon serialu niezmiennie zadebiutuje na platformie Netflix. 

Pierwowzorem Alice in Borderland jest manga o tym samym tytule autorstwa Haro Aso. Wystartowała ona na łamach Weekly Shonen Sunday S w 2010 roku, a pięć lat później przeniesiona została do bliźniaczego Weekly Shonen Sunday. Ostatni rozdział mangi Alice in Borderland ukazał się w marcu 2016 roku. Od tamtej pory pojawiło się co najmniej kilka jej spin-off’ów.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.