KINO I SERIALE NEWS

Serialowy Władca Pierścieni od Amazona z datą premiery!

Serial oparty na uniwersum Władcy Pierścieni został zapowiedziany w 2017 roku i właśnie dziś zakończone zostały prace na jego planie zdjęciowym. Z tej okazji udostępniony został pierwszy kadr oraz – co ważniejsze – oficjalna data premiery! 

 

Serialowy LOTR zapowiada się na produkcję wartą wyczekiwania, czego dobrym argumentem może być kolosalny budżet. Jeśli wierzyć liczbom – będzie to najdroższy serial w historii, którego  pojedynczy odcinek, ma być droższy niż całe sezony innych popularnych tytułów. Zapowiada się co najmniej obiecująco i wygląda na to, że wiemy już do kiedy czekać na owoce prac Amazon Studios. Na oficjalnym koncie serialu na Twitterze opublikowana została oficjalna data premiery, wyznaczona na 2 września 2022 roku.

Udostępniony został również pierwszy kadr z nadchodzącej produkcji. Nieoficjalne doniesienia sugerują, że pochodzi on z premierowego odcinka, jednak o tym przekonamy się dopiero za rok.Na tym nie koniec, ponieważ poznaliśmy również szczegóły dotyczące dystrybucji serialu. Tytuł zadebiutować ma jednocześnie w ponad 240 krajach i regionach, a kolejne jego odcinki debiutować mają w tygodniowych odstępach. Pozostaje nam czekać na pierwszy zwiastun, który prawdopodobnie zobaczymy już za kilka miesięcy.

Serialowy Władca Pierścieni całkowicie wchodzi teraz w czasochłonny etap postprodukcji, który pochłonie lwią część wspomnianego wcześniej budżetu. W trakcie nadchodzącego roku prawdopodobnie czekają nas liczne akcje promujące serial, na którego marketingu Amazon na pewno nie zamierza oszczędzać.źródło: Deadline

2 komentarze

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.